Брейн-ринг з дисципліни «Основи правознавства»

Нині актуальними є нетрадиційні форми навчання, які сприяють кращому засвоєнню набутих знань, вмінню застосовувати їх на практиці та розвиткові логічного мислення студентів. Подібні форми проведення занять практикуються і в Ніжинському агротехнічному коледжі.

Сьогодні в навчальному закладі, у рамках семінарського заняття, відбувся Брейн-ринг з дисципліни «Основи правознавства» серед студентів відділень економіки, логістики та інформаційних систем і технічно-енергетичних систем та засобів автоматизації.

Учасниками були команди чотирьох груп: «Правознавці» (КН131), «Феміда» (МН131), «Демократи» (МС131ск), «Верховна Рада» (ОН131). Під час гри студенти відповідали на питання з усіх галузей права, розв’язували правові задачі, рівняння і ребуси. Вболівальники також мали можливість продемонструвати свої знання та вміння у «Грі з глядачами».

За загальним результатом перемогла команда «Верховна рада». Друге місце здобула команда «Феміда», третє – «Правознавці», четверте – «Демократи». У грі з глядачами перемогу отримав студент групи КН131 Плескач Роман.

Усі учасники нагороджені грамотами й додатковими заліковими балами, а переможці отримали ще й перехідний кубок, який наступного року зможуть вручити своїм юним колегам.

Вітаємо переможців та учасників Брейн-рингу! Бажаємо наполегливості у навчанні, терпіння та нових перемог!

111111