ДЕНЬ МАТЕРІ В УКРАЇНІ – ОДНЕ З НАЙЧУТТЄВІШИХ СВЯТ

Мама – перше слово. Мама – одна з найдорожчих у світі. Мама – людина, яка завжди буде в твоєму серці. Мама – жінка, з якою ти так часто сваришся, але вона завжди тебе пробачає. Мама – та, яка дала життя…

У нашій країні завжди існувало дуже багато свят, які призначені для шанування тих чи інших людей за їх особливі заслуги перед державою і всесвітом. Деякі свята відзначались в країні іспокон віків, а деякі були запозичені нами з інших країн. Саме до таких свят відноситься свято Дня матері. Цей день був створений задля того, щоб віддати данину всім, хто не дозволяє загинути нашій популяції, хто народжує і ростить дітей, які представляють майбутнє нашої країни.

День матері в Україні традиційно святкують у другу неділю травня. Загалом свято Дня матері є дуже важливим моментом, який підштовхує суспільство до шанування великого тягаря материнства.

Мама … Рідна і прекрасна, оспівана поетами, увічнена художниками. В усіх народів, в усі віки, жінка – матір була уособленням святості, ніжності і любові. Її мудрість поважали в сім’ї, прислухалися до порад, в яких знаходили спокій і надію… У житті кожного з нас мама займає особливе місце. Перше, що ми бачимо, з’явившись на світ – це мамині ласкаві очі, чуємо – мамин лагідний голос. Слово, яке вперше вимовляємо – мама… До мами ми приходимо зі своїми радостями і печалями. Її мудра порада нам потрібна тоді, коли і в самих уже посріблені скроні.

Не забувайте Матерів! Вони сумують у розлуці.
І немає для них страшніше борошна – мовчання власних дітей.
Не забувайте Матерів! Вони ні в чому не винні.
Як колись їхні серця охоплені тривогою за своїх дітей.
Пишіть листи Матерям, телефонуйте їм по телефону!
Вони так радіють вам, будь вашому поклону.
Не забувайте Матерів! Адже для мовчання немає причини,
І глибше з кожним днем зморшки від байдужості дітей.
Серед метушні і марних днів почуйте, шановні:
Болить душа у вашої Мами! Не забувайте Матерів!
Пишіть листи Матерям! Телефонуйте їм по телефону,
Вони так радіють вам, будь вашому поклону…

111111