ГОРДІСТЬ НІЖИНСЬКОГО РАЙОНУ – ГОРДІСТЬ НАШОГО КОЛЕДЖУ!

Цього року Ніжинською районною державною адміністрацією вперше було організовано і проведено урочисту церемонію нагородження конкурсу-премії «Гордість району – 2017», яка 7 квітня зібрала повний зал в приміщенні Ніжинського драматичного театру імені М. Коцюбинського, де вручили нагороди кращим з кращих.

Організаційний комітет конкурсу визначив переможців у тринадцяти номінаціях: «Державна служба», «Місцеве самоврядування», «Підприємництво», «Сільське господарство та промисли», «Соціальний захист», «Охорона здоров’я», «Освіта», «Культура і мистецтво», «Фізична культура і спорт», «Громадський діяч», «За мужність і патріотизм», «Майбутнє Ніжинщини», «Вільна номінація». Призи у вигляді статуеток «Вогонь Прометея» дочекалися своїх володарів – номінантів, які зробили значущий внесок для свого рідного міста, Ніжинського району та країни в цілому.

Переможцем в номінації «За мужність і патріотизм» став керівник фізичного виховання, викладач дисципліни «Захист Вітчизни» Ніжинського агротехнічного коледжу Юрій Булавенко.

У 2014 році Юрій Костянтинович добровольцем пішов служити на схід нашої країни, в зону АТО, де в складі 41-го батальйону пройшов Дебальцеве, Волноваху та Авдіївку; нагороджений знаком «Ветерана АТО» та медаллю «За оборону рідної держави». І сьогодні, у мирному житті, левову частку у його громадській та викладацькій діяльності займає національно-патріотичне виховання: формування у молоді високої патріотичної свідомості, почуття любові до Батьківщини, готовності до виконання громадського обов’язку і захисту національних інтересів, цілісності і незалежності України, досягнення високої культури взаємин на засадах духовності, моральності, толерантності. Тому закономірним є те, що команда Ніжинського району, яку представляли студенти коледжу, під його керівництвом у 2015 році здобула перемогу в обласній військово-патріотичній грі «Я-патріот» та гідно представила район у 2016 році на змаганнях у всеукраїнському вишкільному таборі «Нащадки козацької слави».

Ми пишаємося Вами і бажаємо переможцю міцного здоров’я, творчого натхнення, значущих цілей і вагомих результатів на професійному шляху!

111111