Х Генеральна асамблея ВМГО «Українська асоціація студентського самоврядування»

29.11.2016 року делегація від Ніжинського агротехнічного коледжу у складі трьох студентів студентської ради Аліни Паскевич, Ісаєнко Тетяни, Сушка Юрія та культорганізатора Альони Пархоменко відвідали Генеральну асамблею ВМГО «Українська асоціація студентського самоврядування». Даний захід проходив в приміщенні Київського національного університету імені Тараса Шевченка. На даній асамблеї були присутні близько 150 студентів з різних куточків нашої країни.

ВМГО «УАСС» є всеукраїнською громадською організацією, основним напрямком діяльності якої є представництво і захист прав осіб, що навчаються у вищих навчальних закладах.

Директор департаменту Міністерства молоді та спорту Ірина Біляєва, розкрила роль студентської молоді у майбутньому нашої країни та сьогоденні можливості студентів. Наголосила, що сучасний студент має безліч можливостей і від нього потрібно лише бажання та ініціатива.

Наступним кроком заходу стало обрання головуючого Генеральної асамблеї, секретаря та лічильної комісії. Після цього зі звітом про пророблену роботу за 2015-2016 рр. виступив президент Української асоціації студентського самоврядування – Микита Адрєєв. Він підкреслив складність у процесі відстоювання прав та бажань студентів в умовах постійного тиску, аморфності більшості членів виконкому, фактичної відсутності низки статутних органів та регіональної мережі.

Наступний доповідач Микита Євстіфеєв представив фінансовий звіт результатів внутрішньої фінансової перевірки ВМГО «УАСС». В ході дискусії учасники Генеральної асамблеї обговорили проект нового Статуту ГО «Українська асоціація студентів».

Студенти отримали безліч задоволення від участі в ВМГО «УАСС», повернулися додому з поглибленими знаннями про якість освіти, правову підтримку, міжнародні програми академічних обмінів студентів та можливості неформальної освіти в Україні й за кордоном.

Альона Пархоменко, культорганізатор

111111