КРАСУНЯ НІЖИНА – 2016

23 жовтня 2016 року у Ніжині відбувся конкурс творчості та краси «Красуня Ніжина – 2016». Він проводиться в нашому місті вдруге. Окрім зовнішньої краси, у критерії відбору учасниць включили активну життєву і громадську позицію та розуміння ролі жінки в сучасному суспільстві…

Серед 8 учасниць конкурсу була й представниця Ніжинського агротехнічного коледжу, студентка ІІІ курсу, гарна і тендітна учасниця під номером 4 – Катерина Повисша.

Перший конкурс програми «Про кохання в стилі Етно». Віночки, виготовлені для конкурсу в стилі Етно виготовлені талановитою ніжинською майстринею з фітодизайну Пасічніченко Альоною.

Учасниці конкурсу «Красуня Ніжина- 2016» взяли участь у проекті «Ми такі різні, але в нас є дещо спільне», де представили своє бачення образів відомих, успішних та знаменитих жінок, чиї погляди на життя співпадають з їх власними.

Під час виступу кожної дівчини на сцені з’являється її фото в обраному образі та фото відомої жінки. Дівчата відповідали на запитання журі.

Місто Ніжин, місто з тисячолітньою історією. Місто древнє, місто молоде. Дуже важливо, що сучасна молодь цікавиться і дбає про збереження його історії, національно-культурної спадщини, благоустрій, соціальну політику та розвиток туризму і міжнародного співробітництва.

Учасниці конкурсу творчості та краси «Красуня Ніжина – 2016» взяли участь у соціальному проекті «Мій Ніжин: Наше місто очима дітей та молоді» студії «ArtKidsTV», тим самим долучившись до всеукраїнської акції «Сім чудес України» на підтримку рідного міста Ніжина. До уваги глядачів презентовано відео, та флешмоб «Ми любимо Ніжин».

І ось настала довгоочікувана мить – церемонія нагородження конкурсу творчості та краси «Красуня Ніжина – 2016». Дипломом в номінації «Красуня Ніжина Туризм» було нагороджено Катерину Повисшу. Після цього ще була безліч інших цінних подарунків: перш за все, учасницям проекту вручили квіти, потім подарунки від народного депутата України Олександра Кодоли, директора фабрики м’якої іграшки Наталії Копиці, депутата Чернігівської обласної ради Сергія Охонька, депутата Чернігівської обласної ради Андрія Віротченка, голови ГО «Спілка підприємців Ніжина НКР» Лариси Артеменко тощо.

Свято краси стало черговим підтвердженням того, що краса врятує світ і що найгарніші дівчата саме в цій країні, яка зветься Україною!

Щиро вітаємо нашу чарівну Катерину, відмінницю навчання, активну громадську діячку, спортсменку і просто красуню з отриманням Диплому! Бажаємо успіхів, натхнення, здійснення найзаповітніших бажань і впевнено рухатися дорогою життя!

111111