КРУГЛИЙ СТІЛ «АГРАРНА ОСВІТА ТА НАУКА В УКРАЇНІ: ЧАС ДЛЯ ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ»

8 червня 2017 року на базі Експоцентру України «ВДНГ» (м. Київ) відбулося засідання круглого столу «Аграрна освіта та наука в Україні: час для перезавантаження». Метою даного заходу було обговорення сучасного стану аграрної освіти та науки в Україні, розвиток аграрного бізнесу, ознайомлення з організацією аграрної освіти і науки у Франції та Німеччині.

Учасниками круглого столу стали й представники нашого навчального закладу, зокрема методист Наталія Лавська та викладач циклової комісії загальнотехнічних дисциплін Станіслав Дейнека.

З вітальним словом до присутніх звернулася заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова, до неї приєдналися перший заступник головного ученого секретаря НАН України, член-кореспондент НАН України Володимир Ємельянов та заступник директора Інституту математики НАН України Олександр Антонюк.

В.о. директора ДУ НМЦ «Агроосвіта» Міністерства освіти і науки України Тетяна Іщенко розповіла про сучасний стан та тенденції розвитку аграрної освіти і науки в Україні. Про стан розвитку аграрного бізнесу в умовах сучасної України доповів генеральний директор Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» Тарас Висоцький.

Запрошений спікер конференції, Голова Ради правління сільськогосподарського інституту вищої освіти AgroSup (м.Діжон), головний аудитор Міністерства сільського господарства Франції Бенуа Лезафр, ознайомив присутніх із особливостями аграрної освіти і науки у Франції. Учасники круглого столу жваво цікавилися питаннями організації аграрної освіти у цій країні.

Ще один запрошений спікер, науковий співробітник Ляйбніц Інституту розвитку сільського господарства в Центральній та Східній Європі (Німеччина) Владислав Валєнтінов, розкрив деякі аспекти організації аграрної науки в Німеччині.

Усі присутні були дуже активними в процесі обговорення питань круглого столу, ділилися власними здобутками та переймали практичний досвід інших учасників. Закінчився круглий стіл «Аграрна освіта та наука в Україні: час для перезавантаження» підведенням підсумків та словами вдячності організаторам конференції.

Наталія Лавська, методист коледжу

111111