Ми захистимо тебе, Україно!

13 жовтня в інституті відбулися урочистості з нагоди Дня захисника України. Починаючи з 2014 року в саме в День українського козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці відзначається державне свято – День захисника України. Адже козацький дух та Боже благословення дають наснаги нинішнім воїнам в боротьбі за соборність і незалежність рідної України.

У цей день святим обов’язком кожного є вшанування пам'яті тих, хто віддав найдорожче – власне життя за мирне небо над Україною, за світле майбутнє своїх нащадків. То ж після хвилини мовчання курсанти військової кафедри поклали квіти до пам’ятного знаку Небесної Сотні.

З вітальним словом до присутніх звернулися військовий комісар Ніжинського-Куликівського об’єднаного міського військового комісаріату Володимир Якущенко та працівник військового комісаріату, наш випускник, в минулому голова студентської ради інституту Микола Баргамін.

Наголосили на єдності українського війська, патріотизмі, ролі волонтерського руху заступник директора інституту з навчально-виховної роботи Василь Кулик, та керівник фізичного виховання, викладач дисципліни «Захист Вітчизни» Юрій Булавенко. Настанови слухали курсанти та випускники кафедри військової підготовки Національного університету біоресурсів і природокористування України, на плечі яких ляже захист Батьківщини у майбутньому.

Зі словами вдячності до присутніх воїнів, студентів, випускників виступив директор інституту Василь Лукач, який неодноразово надавав волонтерську підтримку всім землякам, які виконували і продовжують виконувати свій обов’язок на Майдані та на Сході держави.

Почесними гостями свята стали також учасники бойових дій, серед яких співробітники наших навчальних закладів: Костянтин Макієнко, Василь Лисенко, Сергій Сенько, Володимир Сахно.

Усі присутні з трепетом в душі і сльозами на очах слухали виступаючих та пісні. А сам захід вийшов по-сімейному теплим, рідним і щирим, не заливши байдужим нікого.

То ж, ще раз зі святом, наші Захисники! Сімейного вам затишку, родинного благополуччя, козацького здоров’я та миру! Слава Україні!

111111