Міжнародні виставки «Фрукти. Овочі. Логістика 2017», «Зернові технології 2017» та «Agro Animal Show 2017»

16 лютого 2017 року студенти Ніжинського агротехнічного коледжу під керівництвом викладачів Лавської Наталії, Кубрака Руслана, Дейнеки Станіслава та Петрика Анатолія відвідали міжнародні виставки «Фрукти. Овочі. Логістика 2017», «Зернові технології 2017» та «Agro Animal Show 2017».

16 лютого 2017 року студенти Ніжинського агротехнічного коледжу спеціальностей 5.10010201 «Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва» та 5.10010102 «Монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установок в АПК» під керівництвом викладачів Лавської Наталії, Кубрака Руслана, Дейнеки Станіслава та Петрика Анатолія відвідали міжнародні виставки «Фрукти. Овочі. Логістика 2017», «Зернові технології 2017» та «Agro Animal Show 2017», які відбулися на території виставкого центру «КиївЕкспоПлаза».

Три павільйони виставки та значну частину відкритого майданчику займали вітчизняні та зарубіжні кампанії та підприємства, які представляли свою продукцію. Відвідувачів виставки глибоко вразили новітні технології й обладнання в рослинництві та тваринництві, сільськогосподарському машинобудуванні, галузях енергетики та автоматики.

Студенти ознайомилися із сучасними системами автоматизації, мікропроцесорної техніки, технологічних та потокових ліній у тваринництві та в переробній промисловості, мали змогу практичними навиками доповнити свої теоретичні знання.

Представникам коледжу вдалося відвідати семінари «Нові рішення в агрострахуванні» (організатор EUROP Insurance Brokers) та «Власне зерносховище: від 9% річних у гривні» (організатор – AG Growth International), а також ІІІ Британсько-український агробізнес форум «Агробізнес майбутнього: інвестиції в рентабельність» (організатор Посольство Великої Британії в Україні спільно з Асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу»), де розглядалися актуальні питання розвитку сучасного сільського господарства із залученням зарубіжних капіталовкладень.

Цікаве спілкування з представниками фірм «Mitsubishi» та «Siemens» закінчилося пропозицією від даних фірм до співпраці та оснащення наших лабораторій в галузі автоматики.

Наталія Лавська, методист навчально-методичного відділу

111111