Нашому університетові – 119!

26 травня велика університетська родина відзначила День народження Національного університету біоресурсів і природокористування України. Почесними гостями свята були Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, Міністр освіти і науки Лілія Гриневич, Віце-прем’єр-міністр з гуманітарних питань В’ячеслав Кириленко та заступник міністра агропромислової політики Максим Мартинюк. Також на урочистостях була присутня делегація з Університету штату Пенсильванія.

Уже традиційно колектив коледжу долучився до грандіозного святкування. Нинішнього року досягнення навчального закладу були представлені в контексті розвитку освіти, науки, культури, побуту, ремесел Чернігівщини та Ніжинщини. Репрезентувала експозицію та вітала Університет, в особі ректора Станіслава Ніколаєнка, директор коледжу Олена Литовченко.

Програма свята була як завжди цікава та насичена: офіційна частина, концерт, спортивні та інтелектуальні змагання, дитячі розваги, конкурс приготування козацької каші, а також культурно-мистецький захід «Bigg Bass NUBIP Festival». Тому кожен учасник заходу отримав не лише можливість обміну досвідом, а й заряд енергії, масу позитивних вражень та емоцій.

З Днем народження, Університете! Процвітання, звершення творчих задумів, нових здобутків та відкриттів!

111111