ОБЛАСНИЙ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗМАГАНЬ «ШКОЛА БЕЗПЕКИ»

17 травня Навчально-методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області проводився конкурс-олімпіада з питань безпеки життєдіяльності серед коледжів та училищ області.

Метою конкурсу було поширення теоретичних знань і практичних навичок з питань БЖД та популяризації серед учнівської та студентської молоді здорового й безпечного способу життя.

У рамках конкурсу-олімпіади командам потрібно було креативно представити свій навчальний заклад, відповісти на питання тестів з правил дорожнього руху, надати першу долікарську допомогу потерпілому (накласти пов’язки) і продемонструвати навчальну презентацію будь-якої небезпечної ситуації.

Команду коледжу у складі Аліни Паскевич (гр.ОН151), Анни Костюченко (гр.ОН151), Тетяни Ісаєнко (гр.ОН151) та Катерини Полонець ( гр.ОН151) очолив Євген Малиш, студент групи КН131.

В конкурсі на знання правил дорожнього руху команда коледжу посіла почесне II місце, загальне з безпеки життєдіяльності – III місце, поступившись Чернігівському медичному коледжу (І місце) та Чернігівському коледжу транспорту та комп’ютерних технологій (ІІ місце).

Велика вдячність студентам, які творчо і з великою відповідальністю поставилися до підготовки у змаганнях, тому що їх виступ був високо оцінений як членами журі, так і учасниками інших команд.

Ірина Савченко,
викладач дисципліни «Безпека життєдіяльності»

111111