ПІДПИСАНО УГОДУ ПРО СПІВПРАЦЮ З МІЖНАРОДНИМ ЦЕНТРОМ З ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

Час не стоїть на місці, а ставить нові
завдання і ми також повинні рухатися…

Якщо стоїть питання «Де студентам проходити практику, щоб отримати ґрунтовні знання й досвід роботи на сучасній техніці й обладнанні?», «Куди завтра, отримавши диплом, влаштовуватися на роботу, яка дасть змогу підвищити фахову майстерність і покращити матеріальне становище?», то, звичайно, віддаєш перевагу досвідченим фірмам, підприємствам, які пропонують знайомство з новими технологіями та європейськими методами ведення сільського господарства, з практичним досвідом найбільш розвинених сільськогосподарських країн Європи, обмін знаннями та стажування в різних країнах.

На допомогу у вирішенні цих задач прийшла Компанія ILC, представник якої зустрівся зі студентами коледжу, розповів не тільки про Компанію, але й ознайомив з програмами, які можуть запропонувати саме для студентів навчального закладу як з метою стажування, так і подальшого працевлаштування. Компанія ILC є лідером в Україні у сфері працевлаштування за кордоном. Вже понад 16 років вона пропонує українцям можливості працевлаштування та імміграції. Офіси ILC розташовані в містах Київ (Україна), Саскатун (Канада) і Варшава (Польща).

Компанія активно розвивається, щоб пропонувати ще більше можливостей працевлаштування для своїх клієнтів. Компанія успішно працевлаштовує понад 1000 фахівців щороку. За час своєї діяльності компанія ILC налагодила співпрацю з 400 компаніями в Канаді, Швеції, Польщі, Данії, Великобританії, Італії, Ірландії, Німеччині, Катарі, Арабських Еміратах. ILC надає своїм клієнтам повний спектр послуг з працевлаштування за кордоном та імміграції: від консультацій з питань працевлаштування та оформлення всіх необхідних документів до підтримки та адаптації в новій країні.

«Ми дійсно пишаємося результатами нашої роботи. Ми сприяємо розвитку бізнесу наших клієнтів, підбираючи кваліфікованих фахівців з різних країн. ILC допомагає людям змінювати їхнє життя на краще, створюючи нові можливості роботи та імміграції. Ми постійно працюємо над розвитком нових напрямків у створенні ефективних кадрових рішень для наших клієнтів і нових пропозицій для пошукачів», – команда ILC.

   

Студентам була запропонована цікава й змістовна презентація, яка викликала багато запитань і бажання спробувати власні сили. Сподіваємося також, що перспективи проходження практик на провідних господарствах Європи, бажання рухатися у власному розвитку стане для багатьох студентів гарною мотивацією для якісного подальшого навчання й саморозвитку.

Закінчилася зустріч підписанням угоди про співпрацю між Компанією ILC та Ніжинським агротехнічним коледжем, що також стало новою сходинкою у налагодженні міжнародної співпраці.

111111