ПОДОРОЖ ДО РОМАНТИЧНОЇ КАЧАНІВКИ

 
 
Ічнянський край здавна був місцем зустрічі багатьох відомих українських громадських і культурних діячів. Атмосфера «Качанівки» в різні часи приваблювала Тараса Шевченка, Пантелеймона Куліша, Марка Вовчка, Михайла Врубеля, Іллю Рєпіна, Миколу Ге, Михайла Глінку, Дмитра Яворницького, Миколу Костомарова… Помилуватися дивовижними краєвидами і сьогодні їдуть численні відвідувачі. Качанівський палацово-парковий комплекс є справжньою окрасою в сієї України. Із часу свого заснування (1770-ті роки)  він майже не змінився. Тут спокійно, затишно і дуже красиво, а вечорами навіть якось казково. Довгі алеї з фонтанами, скульптурами та амфітеатром, романтичні руїни та кам’яні місточки нагадують про ті роки.
У таку романтичну атмосферу ми і занурилися разом зі студентами груп ПН171 та ОН161, а після цікавої екскурсії  вирішили закріпити враження про Качанівку на березі мальовничого озера Майорське, де студенти спілкувалися, обмінювались емоціями, хтось просто відпочивав під столітніми деревами.
 Щоразу відвідуючи Качанівку, начебто потрапляєш в інший вимір часу: без метушні, телебачення, домашніх турбот. Милуєшся природою, переосмислюєш життя і розумієш, що людина така маленька, але в той же час і велика у творенні історії.
Давайте завжди будемо пам’ятати про своє коріння і любити історію рідного краю!
Дякую класному керівнику групи ОН161 Людмилі Федоренко та викладачу української літературі Ользі Кислій за допомогу в організації поїздки.
 
Ірина Савченко,
викладач циклової комісії загальноосвітніх дисциплін

        

 

111111