СЕМІНАР У ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

26-27 жовтня на базі Івано-Франківського коледжу Львівського національного аграрного університету відбувся семінар «Місце та роль морально-правового виховання студентів у освітньо-виховному процесі». Відкрила захід представник Науково-методичного центру «Агроосвіта» Ірина Лепеха, далі заступник директора з виховної роботи Івано-Франківського коледжу Мирослава Маланчук ознайомила зі станом правового виховання у коледжі.

Голова методоб’єднання кураторів груп юридичного відділення Ольга Коваль висвітлила дільність органів студентського самоврядування щодо вирішення проблем злочинності серед неповнолітніх та розповіла про роботу студентської юридичної консультації «VIRTUS».

Начальник відділу з питань соціально-правового захисту дітей служби у справах дітей Тетяна Грищук інформувала присутніх щодо соціально-правового захисту неповнолітніх на основі чинного законодавства.

Офіцер патрульної поліції Ольга Кульпа зупинилася на можливих шляхах співпраці коледжів із судовими та правоохоронними органами, ознайомила з пілотним проектом «Шкільний офіцер поліції», який стартував у трьох мстах України, у тому числі в Івано-Франківську.

Методист обласного центру практичної психології і соціальної роботи Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Лілія Крикун підняла питання профілактики правопорушень серед неповнолітніх та протидії гендерному насильству в сім’ї.

Учасники семінару відзначили високий рівень його організації, актуальність піднятих питань та рівень їх висвітлення.

Незабутні враження залишили по собі чудовий концерт і виховний захід, екскурсія до м. Яремче, де всі учасники мали можливість вдихнути на повні груди чисте гірське повітря, помилуватися неповторною природою Карпат, пройтися стежками Олекси Довбуша.

Підсумовуючи, хотілось би сказати, що подібні заходи потрібні та корисні, адже вони сприяють налагодженню комунікацій та виробленню спільних стратегій вирішення освітньо-виховних питань.

Наталія Шевченко, заступник директора з виховної роботи

111111