СПІВБЕСІДА З КЕРІВНИЦТВОМ УНІВЕРСИТЕТУ: ОДНЕ З ГОЛОВНИХ ЗАВДАНЬ – ЯКІСНА ПІДГОТОВКА ВИСОКОКВАЛІФІКОВАНИХ ФАХІВЦІВ

18 січня 2017 року. Продовження циклу співбесід керівництва Національного університету біоресурсів і природокористування України з директорами відокремлених підрозділів університету, які доповідали про підсумки року, що минув, та бачення перспектив розвитку. Закцентували увагу на навчальній, виховній, науковій роботі та фінансово-господарській діяльності. У ході такого діалогу, як зазначив ректор Станіслав Ніколаєнко, маємо можливість виставити вимоги один до одного.

Про здобутки Ніжинського агротехнічного коледжу доповіла директор Олена Литовченко. Вона зазначила, що коледж має добру матеріально-технічну базу, дбає про якість навчального процесу та активно проводить профорієнтаційну роботу, про що свідчать набори груп підготовчих курсів. Однак каменем спотикання для коледжу є забезпечення кадрами з науковими ступенями, а, звідси і перспективи залишитися в системі вищої освіти.

Під час обговорення за участі адміністрації університету та декана Зіновія Ружила, розглядалися варіанти збереження статусу коледжу, адже до цього підготовка бакалаврів у закладі не проводилася.

Підбиваючи підсумки, ректор університету Станіслав Ніколаєнко наголосив, що головне завдання для усіх підрозділів, крім збереження статусу вищого навчального закладу, – якісна підготовка висококваліфікованих фахівців.

За матеріалами nubip.edu.ua

111111