Співпраця з Ніжинським міськрайонним центром зайнятості

Протягом лютого-березня 2017 року проходили зустрічі студентів випускних груп ЕН131, ПС141 та ОН141 Ніжинського агротехнічного коледжу зі спеціалістами Ніжинського міськрайонного центру зайнятості з метою мотивації молоді на успішний пошук роботи, розширення уявлення про можливості працевлаштування у сучасних умовах, визначення особистих професійних цілей, формування навичок самопрезентації.

Майбутні випускники зацікавлено слухали інформацію Ірини Бондаренко про послуги служби зайнятості, умови реєстрації, стан і вимоги сучасного ринку праці та систему виплат допомоги. Ознайомилися з основними джерелами інформації щодо наявних вакансій, зокрема з Інтернет–порталом «Труд», особливостями складання резюме, технікою проведення співбесіди з роботодавцями, переглянувши комічний відеоролик «Як провалити співбесіду».

За допомогою психологічного тесту учасники заходу індивідуально визначили свою готовність обирати майбутню професію. На завершення зустрічі учасниками було складено резюме.

Подібні заходи дають змогу молоді свідомо підготуватися до самостійного дорослого життя та конкуренції під час пошуку роботи.

111111