Урочистості напередодні Міжнародного жіночого дня

Весна – найпрекрасніша пора року. З її приходом оживає природа, бринять струмки, розквітають перші квіти, зігріті теплом сонячного проміння, співають пташки. Прийшла весна, а разом з нею – жіноче свято, свято половини людства, та ще й якої половини! Найчарівнішої, наймилішої, найзагадковішої, найпрекраснішої, доброї, ніжної, турботливої, одним словом – жінок! Завдяки жінкам світ наповнюється любов’ю, добром та надією. Жінка – це восьме диво світу, муза, яка протягом віків надихає чоловіків на звитяжні вчинки. І сьогодні нам вже зовсім неважливо, коли і хто придумав відзначати це свято.

Виявляється, що ще в древньому Римі було прийнято відзначати жіночий день. Навіть, рабині в цей день отримували вихідний і якісь подарунки. А знатні римлянки вдягали святкові вбрання і йшли в храм богині весни.

І те, що жіноче свято в Римі відзначалось на початку весни, зрозуміло. Саме жінка дає нове життя. Саме весна – початок нового життя в природі.

7 березня напередодні Міжнародного жіночого дня в коледжі відбулися урочистості. Прекрасну половину колективу привітала директор Олена Литовченко і побажала усім справжнього кохання, міцного здоров'я, щастя та здійснення всіх бажань; щоб чоловіки, які оточують, виконували всі капризи і жінки відчували себе справжніми королевами. З нагоди свята наших колежанок відзначили грамотами та подяками Ніжинського агротехнічного коледжу.

Святкові вітання продовжив голова профспілкового комітету коледжу Петро Дейкун, який привітав від імені чоловічої половину колективу студенток та співробітниць зі святом весни, краси, з Міжнародним жіночим днем і побажав безмежного щастя, міцного здоров'я, успіхів, благополуччя, любові.

Жіночій красі, коханню та іншим одвічним істинам були присвячені красиві пісні, поезії… І чудова весняна погода, і щирі привітання – все сприяло піднесеному святковому настрою жінок.

Зі святом вас, любі жінки!
Хай сонце грає вам тепліше 
І світять зорі золоті!
Хай 8 березня частіше
Буває у вашому житті.
 

111111