УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

    Чудова пора року, оспівана поетами і піснярами, неповторна, благодатна – золота осінь. Приходить вона ледь відчутною ходою, фарбує багряницею листя, блакиттю небо і приносить нам гарний і завжди добрий  День працівників освіти. Свято, яке асоціюється у кожної людини з юнацтвом, веселим студентським життям, першим коханням, добрими очима викладачів, їх материнською опікою, ласкою, щастям пізнання світу. Адже викладач – це не просто назва професії. Це спосіб життя цілої категорії людей, які присвятили своє життя одній з найблагородніших, найгуманніших професій на землі.

    Тож у переддень свята викладачів привітали студенти своїми піснями, запальними танцями, жартівливим відео та музичними номерами, а директор Коледжу Олена Литовченко та голова профспілкового комітету Інституту Анатолій Заверткін вручили кращим викладачам грамоти і подяки.

    Були відзначені також студенти коледжу, які здобули перемогу в  обласному національно-патріотичному заході «Я – патріот», а кращі співробітники та студенти коледжу отримали свідоцтва про занесення до Галереї Шани.

    З нагоди свята хочеться низько вклонитися педагогам, подякувати за щире серце та побажати міцного здоров’я, злагоди в родинах і натхнення в роботі. Хай усе те добро, яке вони несуть студентам, повертається  сторицею! Нехай в оселях українців  запанують мир і спокій, радість і благополуччя! 

 

Наталія Шевченко,

заступник директора з виховної роботи

 

111111