«ВЕСНА ДАРУЄ НАМ КОХАННЯ…»

Весна у Ніжині! Весна!
Все прокидається, бринить, радіє
І правду кажуть, що красна,
Бо кожен з нас про краще мріє…

Весна… Одне тільки слово – і все оживає в природі, оживає душа. Очікування весни прекрасне, але ще кращий її прихід. У повітрі аромат, упевнено заявляє про себе перша зелень трав, бруньки на деревах. Природа вступає у весну легко й органічно. Разом із нею прокидається надія на щось краще, і хочеться не просто жити, а співати, любити, творити.

Із пробудженням природи пов’язують появу натхнення в поетів, художників, композиторів... Адже о цій порі серце сповнюється особливими почуттями, навіяними пахощами перших квітів та теплим весняним вітерцем.

А ще весна – пора закоханих, погляди яких примушують нас забути не лише про зимові холоди, а й про сірі будні, вносять у наше життя яскраві кольори.

Коли чоловік хоче висловити коханій свої палкі почуття, він обов’язково дарує квіти. Адже саме букет завжди був і буде найкращим подарунком для жінки, визнанням її краси й чарівності. Недаремно ж у всі часи жіночу вроду порівнювали з квіткою.

Саме тому прихід весни й пробудження почуттів, квіти й пісні стали символами концерту, який щорічно проводиться на початку весни в стінах коледжу.

Здавна український народ зустрічав весну з особливим настроєм, адже вона поставала в уяві наших предків в образі прекрасної молодої дівчини, тому що саме жінка дає початок життю. Поетичним образом весни є дівчина з вінком квітів… і все це найкращим образом втілилося в номерах художніх колективів, що брали участь у концертному дійстві: хореографічна композиція «Квітка-Душа» у виконанні ансамблю народного танцю «Забава»; пісня «Дівчина-весна» у виконанні Ангеліни Таран; хореографічна постановка «В ніч на Івана, на Купала» у виконанні ансамблю бального танцю «Шанс»; авторська поезія «Весна для кожного своя», яку читали Аліна Паскевич і Тетяна Ісаєнко; пісні «Ти моя» та «Білий цвіт на калині» у виконанні неперевершених Сергія Юскевича і Миколи Помазана та багато інших чудових номерів.

Концерт, завдяки своїй енергетиці, хореографічній та вокальній майстерності виконавців, подарував надзвичайну насолоду всім присутнім!

ДЯКУЄМО УЧАСНИКАМ І ОРГАНІЗАТОРАМ СВЯТКОВОГО КОНЦЕРТУ!

НЕХАЙ ВЕСНА У ВАШИХ СЕРЦЯХ НІКОЛИ НЕ ЗГАСАЄ, ДАРУЮЧИ ТІЛЬКИ ЩАСЛИВІ МИТІ ЖИТТЯ!

111111