ВИ ЩЕ НЕ ЗНАЄТЕ КУДИ ВСТУПАТИ? ТОДІ ВАМ ДО НАС!

У навчальних закладах стартувала гаряча пора! З 1 липня розпочали роботу приймальні комісії навчальних закладів, які готують фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня «Молодший спеціаліст». Перед абітурієнтами – великий розмаїтий вибір. Куди ж піти??!

Ніжинський агротехнічний коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України гостинно відчинив свої двері для майбутніх вихованців. Тут створено всі умови для зручного та швидкого оформлення необхідних документів.

Нове поповнення радо зустрічають студенти коледжу – члени студентського штабу «Абітурієнт», які допомагають правильно оформити заяву, зорієнтуватися у спеціальностях, дають роз’яснення щодо можливих перспектив майбутнього працевлаштування за обраними спеціальностями.

Члени нашої приймальної комісії не лише приймуть у вас документи, а й дадуть фахову, ґрунтовну консультацію щодо будь-якого питання, яке стосується вступу.

Хотілося б ще раз нагадати, що коледж здійснює підготовку фахівців на основі базової загальної середньої освіти (після 9 класів) за спеціальностями технічного та економічного спрямування, на основі повної загальної середньої освіти (після 11 класів) і на основі диплому «Кваліфікованого робітника» за всіма спеціальностями згідно з Правилами прийому. І якщо дев’ятикласникам необхідно складати вступні випробування з математики і української мови, то абітурієнтам після 11 класу потрібно подати для вступу лише два сертифікати ЗНО (перший – з української мови і літератури, а другий – на вибір з трьох предметів: математики, історії України або географії).

МИ РАДІ БАЧИТИ ВАС У СТІНАХ НАШОГО КОЛЕДЖУ!

111111