Виставка-ярмарок «Барви осені – 2016»

7 жовтня 2016 року біля навчального корпусу Ніжинського агротехнічного коледжу відбулося традиційне дійство – виставка-ярмарок «Барви осені – 2016», метою якої було посилення патріотичного виховання й національного світогляду студентської молоді через пізнання українського народного мистецтва.

Студенти та класні керівники навчальних груп проявили неабиякий художній смак і креативність під час виконання зразків художньої творчості та прикладного мистецтва з використанням як традиційних, так і сучасних матеріалів й технік виконання, а саме: техніка квілінг та оригамі, різьблення по дереву тощо. Всі бажаючі мали змогу скуштувати страви української кухні та кондитерські вироби власного приготування.

Окрасою цього свята стали вироби з овочів, меду та квітів. Квіткові композиції захоплювали своєю чарівністю та красою, а вироби з гарбуза й огірка дивували перехожих своєю оригінальністю задуму.

Студентство радо вітало всіх присутніх, пригощало традиційними українськими стравами, торгувало, одним словом, ярмаркувало.

Всі учасники, організатори і гості свята отримали безліч позитивних емоцій та задоволення. Саме тому можемо вважати – щорічний ярмарок вдався на славу, тому й наступного року будемо раді бачити всіх бажаючих на наших «Барвах осені».

А вже наступного дня, 8 жовтня, студентів коледжу можна було бачити на міському Покровському ярмарку, де мешканці та гості міста мали змогу отримати буклети і детальну інформацію щодо навчання в нашому навчальному закладі.

Адміністрація коледжу висловлює щиру вдячність викладацькому та студентському колективам коледжу за активну участь в організації та проведенні заходу!

Альона Пархоменко, культорганізатор

111111