ВОДОХРЕЩА – 2017, або ж ЙОРДАН, БОГОЯВЛЕННЯ

Хрещення – це свято, яке є одним з головних у християнстві. Воно було і залишається одним з найулюбленіших в нашій країні. Дата святкування – 19 січня, а напередодні віруючі відзначають Водохресний Святвечір.

Здавна відомо, що Іван Хреститель охрестив народ в Йордані, чим закликав всіх до покаяння й очищення душі від гріхів. Ісус у віці 30 років, будучі безгрішним, перший прийняв хрещення, освятивши при цьому собою річку Йордан. На честь цієї події свято і було названо Хрещенням, а в народі його називають Йорданом (Ордань). Цей же день примітний святом Богоявлення.

Свято Водохреща для українського народу – це джерело світлої радості, очищення душ, зміцнення віри в добро. У цей день вода в річках стає цілющою і цілий рік дарує людям здоров’я та наснагу, захищає від лиха, наповнює життєдайною енергією.

На свято Водохреща є традиція святити воду і купатися у водоймищах. Викладачі та студенти Ніжинського агротехнічного коледжу згідно звичаю також пірнали в ополонку, аби оздоровитися.

Адміністрація Ніжинського агротехнічного коледжу щиро вітає колектив зі святом Богоявлення Господнього і сердечно бажає миру, здоров’я, сімейного затишку та злагоди Вам і Вашим родинам!

Христос Хрестився в річці Йордані!

111111