ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ ВИПУСКНИКАМ 2017 РОКУ

Надворі літо…
Справжнє тепле літо…
Це особливий неповторний час,
Коли дорослість з юністю у парі
Танцюють перший ніжний вальс…

Саме вальсом розпочалися урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам 2017 року освітньо-кваліфікаційного рівня «Молодший спеціаліст».

Сьогодні з’явилася нова генерація дипломованих фахівців, які будуть працювати на благо України. У нинішньому році успішно здобули освітньо-кваліфікаційний рівень «Молодший спеціаліст» понад 160 студентів.

З вітальним словом до випускників, батьків та гостей свята звернулася директор коледжу Олена Литовченко, яка привітала всіх з успішним завершенням навчання та побажала здоров’я, щастя, наснаги, нових творчих звершень, мудрих рішень і дій, високих професійних досягнень та впевненості у своїх силах.

Також теплі настанови та побажання успіхів у подальшій професійній самореалізації та навчанні пролунали від директора Ніжинського агротехнічного інституту Василя Лукача.

Зі словами вдячності викладачам і співробітникам коледжу та батьківським благословенням дітям, звернулася мама випускника відділення економіки, логістики та інформаційних систем Тамара Ріпа. До глибини душі випускників проникло кожне слово мудрого та досвідченого класного керівника групи КН131 Ірини Савченко.

Не залишив байдужим нікого і виступ активної учасниці та переможниці наукових і культурно-мистецьких заходів, відмінниці навчання, незмінної ведучої всіх урочистостей, випускниці Катерини Повисшої. Катерина щиро дякувала рідному коледжу, викладачам, які щедро ділилися знаннями протягом усіх років навчання, батькам, які дали дорогу в життя, усім, хто вчив і був наставником.

Неповторну атмосферу знакової події у житті випускників створювали яскраві концертні номери, підготовлені студентами коледжу.

Тож вітаємо випускників з отриманням дипломів і бажаємо реалізації задумів та здійснення мрій, миру та злагоди, успіхів та зростання на професійній ниві!

111111