Збірна інституту-коледжу – переможці міжгалузевої спартакіади

Збірна команда співробітників інституту та коледжу стала переможцем традиційної щорічної міської міжвідомчої Спартакіади, яка проходила 27 жовтня у спортивному залі "Зірка" у якій приймали участь одинадцять команд: "Агро" (команда Ніжинського агротехнічного інституту та Ніжинського агротехнічного коледжу), "Військкомат", "в/ч А3160", "в/ч А4558", "ДПНВК Прогрес", "Лікарня", "НДУ" (команда Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя), "Ніжинська міська рада", "Освіта", "Поліція", "САЗ" (команда спеціального авіаційного загону оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України м. Ніжин). Учасників змагань зі спортивним світом на відкритті привітали заступник міського голови Сергій Дзюба, секретар Ніжинської міської ради Валерій Салогуб, директор МЦ "Спорт для всіх" Сергій Півень, начальник відділу спорту Павло Глушко, голова Ніжинського місцевого осередку ФСТ "Спартак" Павло Кудлай.

   

Збірні колективів змагалися як в командних видах спорту, зокрема міні-футболу, волейбол та перетягуванні канату, де наші чоловіки відвоювали бронзу з міні-футболу та перетягування канату, так і індивідуальних.

   

Завідувач кафедри аграрної економіки Анатолій Іванько та доцент кафедри бухгалтерського обліку, аналізу і аудиту Зоряна Овчарик зайняли треті місця в змаганнях з шахів, а викладач фізичного виховання коледжу Світлана Чередник виборола третє місце з настільного тенісу.

   

У командній рейтинговій таблиці наші спортсмени на 0,5 бали випередили команду Ніжинської міської ради та на 2,5 баликоманду Ніжинського відділу поліції.

Загальні командні місця в Спартакіаді серед організацій міста посіли:

1 місце – команда "Агро"
2 місце – команда "Ніжинська міська рада"
3 місце – команда "Поліція"
4 місце – команда "Освіта"
5 місце – команда "ДПНВК Прогрес"
6 місце – команда "САЗ"
7 місце – команда "в/ч А3160"
8 місце – команда "в/ч А4558"
9 місце – команда "Лікарня"
10 місце – команда "НДУ"
11 місце – команда "Військкомат"

Традиційно переможців та призерів відзначили Кубками, медалями та грамотами.

   

Вітаємо нашу збірну команду у складі:

Анатолій Заверткін, Анатолій Іванько, Валерій Бережняк, Василь Кулик, Віктор Литовченко, Володимир Сахно, Володимир Шевченко, Дмитро Гескін, Зоряна Овчарик, Микола Ікальчик, Олександр Гусєв, Олександр Ландик, Павло Марущак, Світлана Чередник, Сергій Паливода, Станіслав Дейнека

з 1 місцем та бажаємо їй подальших перемог.

Олександр Заболотній,
завідувач кафедри життєдіяльності людини

111111